info@mtravel.com.mk
Maksim Gorki 20, Skopje
+389 2 3125 334 | +389 70 320 511

Хотел  АПАРТ МЕДИТЕ 3*  Сандански

 

Цени валидни за период на престој : 01.12.2018-31.12.2019 (не важат за празници)

 

Тип на сместување

Цена за наем

Двокреветна соба (2+1/3)

23€

Еднокреветна соба

18€

Студио (2+1/3)

38€

Едноспален апартман (2+1/3)

42€

Двоспален апартман (4+1/5)

51€

Дополнителни услови :

Дете до 1.99 год. – бесплатно

Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни – доплата 6€

Возрасен на дополнително легло – доплата 12€

Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – се наплатува цена за еднокреветна соба

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање
  • Паркинг, сеф на рецепција
  • Туристичка такса

Доплата за појадок на шведска маса : возрасен – 7€ | дете – 4€

Доплата за користење на базени и сауна парк во Спа Хотел Медите 5* : 11€ по човек на ден , дете – 5€