BANSKO SPA&HOLIDAYS 4* БАНСКО    https://banskospa.net/

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

28.12-04.01

 

05.01-11.01

20.12-27.12

18.01-29.02

01.12-19.12

12.01-17.01

01.03-12.04

DBL ECONOMY

1 adl

115

86

57

52

1adl+1chd 0-4.99

116

87

58

53

1adl+1chd 5-12.99

102

76

62

52

2adl

116

87

58

53

DBL STANDRD

1 adl

119

90

59

54

1adl+1chd 0-4.99

120

91

60

55

1adl+1chd 5-12.99

105

80

65

55

1adl+2chd0-4.99,

5-12.99

106

81

66

56

1adl+2chd 5-12.99

118

92

77

67

2 adl

120

91

74

62

2adl+1chd 0-4.99

121

92

75

63

2adl+1chd 5-12.99

128

99

82

71

2adl

162

123

99

85

ONE BEDROOM APARTMENT

2 adl

180

141

108

97

2adl+1chd 0-4.99

181

142

109

98

2adl+1chd 5-12.99

181

143

109

98

2adl+2chd0-4.99,

5-12.99

182

144

110

99

2adl+2chd 5-12.99

182

144

110

99

3 adl

181

143

109

98

3adl+1chd 0-4.99

182

144

110

99

3adl+1chd 5-12.99

182

144

110

99

4 adl

182

144

110

99

Минимум престој

4

3

Отказ

Под 20 дена 100%

Под 13 дена 100%

Под 6 дена 1 ноќевање

Под 2 дена 1 ноќевање

No Show

100%

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Соби: САТ ТВ, интернет, телефон,клима, мини бар,сеф, сеф

Опис: Mеана,ресторан, лоби бар, пиано бар, фризерница , СПА центар со салон за убавина, парна бања ,џакузи ,сауна , затворен базен, игрална за деца , конференциска сала,ски гардероба,паркинг,продавница и др.

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 80 ЕУР ,40 ЕУР за деца од 5 до 12.99 год. , 20 Еур за деца од 0 до 4.99

Локација: 1 км од Гондолата и 1 км од центарот на Банско

Цената вклучува: Kористење на затворен базен,сауна,парна бања,релакс зона,паркинг,интернет , фитнес и трансфер до гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2019 15% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 24.12.2019 И ПОСЛЕ 08.03.2020

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ