BELVEDERE 4* БАНСКО   http://www.belvederebansko.com/

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

26.12-02.01

03.01-08.03

19.12-25.12

09.03-01.04

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

74

101

74

1adl+1chd 6-11.99

75

102

75

1adl+2chd 6-11.99

162

118

89

1adl+3chd 6-11.99

178

133

103

2adl

75

102

75

2adl+1chd 6-11.99

162

118

89

2adl+2chd 6-11.99

178

133

103

3 adl

175

131

101

3adl+1chd 6-11.99

191

147

116

4 adl

205

160

128

TWO BEDROOMS APARTMENT

2adl+2chd 6-11.99

238

182

121

2adl+3chd 6-11.99

253

198

136

2adl+4chd 6-11.99

269

213

150

3adl

237

181

120

3adl+1chd 6-11.99

238

182

121

3adl+2chd 6-11.99

253

198

136

3adl+3chd 6-11.99

269

213

150

4adl

238

182

121

4adl+1chd 6-11.99

253

198

136

4adl+2chd 6-11.99

269

213

150

5adl

267

211

148

5adl+1chd 6-11.99

282

199

149

6adl

295

240

175

Доплата за ручек

11

11

11

Деца од 6-11.99 год.

5.5

5.5

5.5

Минимум престој

5

3

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување резрвација

Под 21 дена 100%

Под 14 дена 1 ноќевањe

Под 7 дена 1 ноќевањe

NO SHOW

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: Кујна, САТ ТВ, балкон

Опис: Гаража,лоби бар, фитнес центар, ресторан, интернет,СПА центар, сауна, џакузи, парна бања, затворен базен, паркинг

Попусти и доплати:Новогодишна вечера 75 ЕУР за возрасни и 40 EУР за деца од 6-11.99 год. , деца од 2-5.99 год. 20 Еур

Локација: 400 метри од Гондолата

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,фитнес,парна бања,џакузи,интернет , трансфер до гондолата и паркинг

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2019 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2019 10% ПОПУСТ

6=5, 7=6 И 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 25.12.2019 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 03.01.2020

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД