EUPHORIA CLUB 4*  БОРОВЕЦ               https://www.borovetseuphoria.com/  

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

1

16.12-27.12

04.01-14.02

28.12-03.01

15.02-29.02

01.03-04.04

STUDIO

1adl

75

135

86

59

1adl+1chd 2-11.99

78

138

89

62

2adl

78

138

89

62

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+1chd 2-11.99

91

169

105

76

1adl+2chd 2-11.99

92

170

106

77

1adl+3chd 2-11.99

110

199

132

95

2adl

91

169

105

76

2adl+1chd 2-11.99

92

170

106

77

2adl+2chd 2-11.99

110

199

132

95

3adl

115

212

131

95

3adl+1chd 2-11.99

116

213

132

96

4adl

138

254

158

115

TWO BEDROOMS APARTMENT

2adl+1chd 2-11.99

177

293

213

140

2adl+2chd 2-11.99

178

294

214

141

2adl+3chd 2-11.99

196

227

171

114

3adl

177

293

213

140

3adl+1chd 2-11.99

178

294

214

141

3adl+2chd 2-11.99

196

227

171

114

4 adl

207

343

249

164

4adl+1chd 2-11.99

208

344

250

165

5 adl

237

392

285

188

Полупансион

11

11

11

11

Деца од 2-11.99 год.

9

9

9

9

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ 1

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 2 ноќевањa

Отказ 2

Под 3 дена 2 ноќевања

Под 14 дена 100%

Под 3 дена 2 ноќевања

Под 3дена 2 ноќевања

No show

100%

100%

100%

100%

Минимум престој

3

 

Соби: Сат Тв, сеф,телефон,фех,интернет,балкон само во апартманите,кујна

Опис: A-ла-карт ресторан,лоби бар,винарија,ноќен клуб,паркинг,ски гардероба,СПА центар, WI-FI,затворен базен,сауна,масажа,џакузи

Попусти и доплати: Доплата за новогодишна вечера 75 Еур за возрасни и 40 Еур за деца

Локација: 3.5 км од центарот на Боровец

Цената вклучува: Користење на затворен базен,турска бања,џакузи,сауна,интернет, паркинг и трансфер до ски лифовите

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.11.2018 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 12.12 ДО 27.12.2019 ОД 11.01 ДО 31.01.2020 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 23.02.2020

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД