FLORA MAIN BUILDING 4* БОРОВЕЦ  https://www.florahotel.bg/en

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ ВО ЕВРА

1

 

27.12-03.01

20.12-26.12

04.01-10.01

01.02-29.02

11.01-31.01

01.03-31.03

STUDIO

1 adl

76

49

37

1 adl+1chd 2-11.99

96

62

47

1 adl+2chd 2-11.99

105

71

56

2 adl

96

62

47

2adl+1chd 2-11.99

105

71

56

3 adl

116

82

67

Ноќевање со појадок

10

10

10

Деца од 2-11.99 год.

5

5

5

Полупансион

21

21

21

Деца од 2-11.99 год.

10.50

10.50

10.50

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Доплата за базен

5

5

5

Отказ на резервација

Под 20 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No Show

2 Ноќевања

2Ноќевања

2 ноќевања

ПОЛУПАНСИОНОТ СЕ КОРИСТИ ВО FLORA RESIDENCE

Соби: САТ ТВ,телефон,радио

Опис: Ресоран,лоби бар,затворен базен,сауна,џакузи,конференциска сала, менувачница,паркинг, ски гардероба

Попусти и доплати: Доплата за новогодишна вечера 55 Еур за возрасни и30 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2019 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2019 10% ПОПУСТ

6=5,7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 04.03.2020

( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2019)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД