info@mtravel.com.mk
Maksim Gorki 20, Skopje
+389 2 3125 334 | +389 70 320 511

ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5*  Сандански

 

Цени валидни за период на престој : 01.12.2018-31.12.2019 (не важат за празници)

Услуга – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК /

Тип на сместување

Недела-Четврток

Петок – Сабота

Двокреветна соба – делукс (2+0)

71€

84€

Еднокреветна соба – делукс

58€

71€

Двокреветна соба – премиум (2+1)

75€

94€

Еднокреветна соба – премиум

62€

75€

Јуниор апартман (2+2/3)

115€

124€

Луксузен двоспален апартман (4+2/5)

142€

159€

Дополнителни услови :

Дете до 11.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни – бесплатно

Возрасен на дополнително легло – доплата 28€

Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – се наплатува цена за еднокреветна соба

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Надворешен базен (во текот на летниот период)
  • Внатрешен базен со минерална вода
  • Надворешно џакузи
  • Сауна, парна бања, солена соба, релакс соба, фитнес
  • Надворешен детски базен со минерална вода (во текот на летниот период)
  • Детски кат
  • Паркинг, сеф на рецепција
  • Туристичка такса

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 15€ | дете – 8€

Доплата за ПОЛН ПАНСИОН : возрасен – 23€ | дете – 13€