ICE ANGELS  4*  БОРОВЕЦ     http://www.iceangelshotel.com/

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

28.12-03.01

21.12-27.12

15.02-22.02

04.01-14.02

23.02-31.03

DBL STANDARD

1adl

119

107

75

1adl+1chd 6-11.99

144

128

91

1adl+2chd 6-11.99

187

166

118

2adl

169

150

107

2adl+1chd 6-11.99

212

188

138

3adl

237

210

150

STUDIO

1adl+1chd 6-11.99

198

177

140

1adl+2chd 6-11.99

207

186

149

2adl

198

177

140

2adl+1chd 6-11.99

207

186

149

2adl+2chd 6-11.99

216

195

158

3adl

215

193

157

3adl+1chd 6-11.99

223

202

166

4adl

231

210

173

STUDIO DELUXE

1adl

210

188

152

1adl+1chd 6-11.99

211

189

153

1adl+2chd 6-11.99

220

198

162

2adl

211

189

153

2adl+1chd 6-11.99

220

198

162

3adl

228

205

170

TWO BEDROOM APARTMENT

2adl+2chd 6-11.99

261

238

211

2adl+3chd 6-11.99

270

247

220

3adl

260

237

210

3adl+1chd 6-11.99

261

238

211

3adl+2chd 6-11.99

270

247

220

4adl

261

238

211

4adl+1chd 6-11.99

270

247

220

5adl

278

254

228

TWO BEDROOM APARTMENT DELUXE

2adl+2chd 6-11.99

273

249

223

3adl

274

250

224

3adl+1chd 6-11.99

275

251

225

3adl+2chd 6-11.99

282

258

232

4adl

275

251

225

4adl+1chd 6-11.99

282

258

232

5adl

290

265

240

Минимум престој

4

Tакса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Соби: САТ ТВ, мини бар, фен

Опис: Ресторан, ноќен клуб, лоби бар, конференциска сала, ски гардроба,СПА центар,WI-FI, паркинг, мал затворен базен

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 70 Еур за возрасни и 35 Еур за деца

Локација: Во центарот на Боровец, 10 метри од ски лифтовите

Цената вклучува: Користење на затворен базен, паркинг и WI-FI

Отказ на резервација

Под 25 ден 100%

Под 10 дена 1 ноќевања

Под 10 дена 1 ноќевања

No show

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2019 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2019 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 03.01 ДО 09.02.2020 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 17.02.2020

( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 30.11.2019 )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД