info@mtravel.com.mk
Maksim Gorki 20, Skopje
+389 2 3125 334 | +389 70 320 511

                   ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5* – САНДАНСКИ

 

Вид на сместување

Недела-Четврток

Петок-Сабота

Двокреветна соба ЛУКС (2+1)

92€

102€

Еднокреветна соба ЛУКС

73€

82€

Двокреветна соба СТАНДАРД (2+0)

82€

92€

Еднокреветна соба СТАНДАРД

65€

73€

Апартман ЛУКС  макс. 3 лица

148€

148€

Вип Апартман

164€

164€

Комплекс апартмани дел од
Парк Пирин Хотел

Наем апартман СТАНДАРД

Макс. 3 лица

133€

133€

Наем апартман ФЕМИЛИ

Макс. 4+1

148€

148€

Цените се за 2 лица за 1 ноќевање и вклучуваат:

  • Ноќевање со појадок
  • Интернет, паркинг, транспорт до цeнтарот на градот
  • Користење на фитнес, детски базен, џакузи, затворен базен со хидромасaжни џетови
  • Сауна парк/финска сауна, био сауна, парни бањи, ледена фонтана, емоционални тушеви, топли лежалки, релакс зона
  • Парк градина со голем базен, детски базен и детски кат
  • Бесплатен детски кат и Арт центар со дополнителни услуги
  • Туристичка такса

 

ДОПОЛНИТЕЛНИ УСЛОВИ:

Дете до 3.99 години – бесплатно сметување во двокреветна ЛУКС соба

Дете од 4 до 11.99 години на дополнително легло во двокреветна ЛУКС соба – 70% попуст од цената за лице

Дете од 4 до 11.99 години на редовно легло со 1 возрасен во двокреветна соба – 30% попуст од цената за лице

Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст од цената за лице