info@mtravel.com.mk
Maksim Gorki 20, Skopje
+389 2 3125 334 | +389 70 320 511

Хотел Св.Никола 3* Сандански

 

Се наоѓа во центарот на градот Сандански. Располага со: фитнес, базен, солариум, сауна, парна бања, римска бања, турска бања, центар за убавина и можност за масажи, водени терапии, грижа за телото, физиотерапија.

 

Вид на соба

Ноќевање со појадок

Двокреветна СТАНДАРД соба (2+0)

20 € по лице

Двокреветна ЛУКС соба (2+0)

25 € по лице

Студио (2+2)

75 € за цело студио

 

Деца до 3.99 год. – БЕСПЛАТНО.

Доплата за еднокреветна соба – 12 € на ден.

 

Цените се во евра за 1 ноќевање и вклучуваат :
Ноќевање со појадок
Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес
Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :
Патничко осигурување
Туристичка такса 1 € по лице на ден