info@mtravel.com.mk
Maksim Gorki 20, Skopje
+389 2 3125 334 | +389 70 320 511

 

Вила Торони Апартментс – Торони

 

Вила Торони Апартментс е постар објект лоцирана на самата плажа. Има убав уреден двор, паркинг за коли и скара. Располага со дванаесет студија шест на прв и шест на втор кат. Секое од студијата е опремено со одвоена кујна со фрижидер, решо и прибор согласно капацитетот на собата, тоалет со туш, балкон, ТВ (рамен екран), клима (бесплатно), Wi-Fi интернет (бесплатно) мал брачен кревет и единечен кревет, во некој од студијата има можност за доплнителен кревет на расклопување. Осум студија се со директен поглед кон море (STD SV), две се со страничен (STD SSV) и две студија се без балкон (STD ECO).
Забелешки: Студијата се постари опремени во традиционален грчки стил како повеќето вили од послаба категоризација во Грција.
Вебстрана: https://www.toroniapartments.gr/
Booking.com TORONI APARTMENTS

 
 -7% за резервации со комплетни уплати до 31.03.2020

 

Вила Торони Апартментс, Торони- Цени за 7 ноќи по лице со превоз или по соба само наем

Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 3-то и 4-то лице БЕСПЛАТНО сместување плаќаат само превоз; За користење на сопствен превоз се намалува – 10ЕУР од лице.
Цените означени со (*) за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на студио без вклучен превоз;
Πрвите две и последните две смени се ПРОМО и не важат EARLY BOOKING попустот

 

 

ТЕРМИНИ

НОЌИ

STD 1/2+1 ECO
БЕЗ БАЛКОН
(МАКС.3 ЛИЦА)

STD 1/2+1 SSV
СТРАНИЧЕН ПОГЛЕД МОРЕ
(МАКС.3 ЛИЦА)

STD 1/2+1 SV
ПОГЛЕД МОРЕ
(МАКС.3 ЛИЦА)

STD 1/2+1+Exb SV
ПОГЛЕД МОРЕ
(МАКС.4 ЛИЦА)

17.05-24.05.2020

7

69

79

89

99

24.05-31.05.2020

7

79

89

99

109

31.05-07.06.2020

7

99

Продадено!

129

139

07.06-14.06.2020

7

119

149

159

169

14.06-21.06.2020

7

149

169

179

Продадено!

21.06-28.06.2020

7

Продадено!

Продадено!

Продадено!

Продадено!

28.06-05.07.2020

7*

329

349

399

419

05.07-12.07.2020

7*

359

379

439

459

12.07-19.07.2020

7*

379

399

439

459

19.07-26.07.2020

7*

389

419

479

499

26.07-02.08.2020

7*

389

Продадено!

479

499

02.08-09.08.2020

7*

389

Продадено!

479

499

09.08-16.08.2020

7*

389

419

479

499

16.08-23.08.2020

7*

369

379

409

429

23.08-30.08.2020

7

149

169

179

189

30.08-06.09.2020

7

139

159

169

179

06.09-13.09.2020

7

109

119

129

139

13.09-20.09.2020

7

79

Продадено!

99

109

20.09-27.09.2020

7

Продадено!

69

79

89

НАПОМЕНА:
Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни
Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
Превоз од:  Куманово/ Скопје / Велес / Неготино / Смоквице / Гевгелија;
Автобусот ги остава/зема патниците на околу 100m од вилата.
Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин;
Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
Доплата за патничко осигурување – 150мкд / 300мкд за лица над 65 год

Услови на Vila Toroni Apartments, Toroni

Check-in:

14:00

Check-out:

10:00