info@mtravel.com.mk
Maksim Gorki 20, Skopje
+389 2 311 3995 | +389 70 320 511

 


Hotel Grand Tornik 5*- Zlatibor


Цените во табела се од информативен карактер.

Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација!Цените се дадени по соба на ден за 2 лица

Тип на Соба

Цена

Double Room

150

Junior Apartment

180

Superior Aparment

220

Lux Aparment

300

 

Во цената е вклучено:
Појадок и Вечера
Неограничено користење на
Spa & Wellness центар
Неограничено користење на Фитнес Центар
Wi-Fi низ цел хотел
Baby Cot (задолжителна резервација)

Во цената не е вклучено:
Туристичка такса 1
по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50 по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (плаќање во агенција)

Доплати:
1-во дете до 5,99 години со 2 возрасни лица ГРАТИС;
2-ро дете до 5,99 годино со 2 возрасни лица плаќа 17,50
по лице на ден;
Деца од 611,99 години со 2 возрасни лица плаќаат 35 по лице на ден;
3-
то возрасно лице на дополнително легло доплаќа 70 по лице на ден;

Услови за откажување и промена на термин:
Секој гостин е должен во писмена форма да ја откаже или промени својата резервација.
Рокови за откажување на резервација:
До
8 дена пред почеток на аранжман БЕЗ ПЕНАЛИ
7-0 дена пред почеток на аранжман 100% од вкупната сума на аранжманот

*Доколку гостинот го напушти хотелот предвреме хотелот уплатените средства нема да ги рефондира.

*Промена на термин е дозволена во согласно на хотелот и според цените во табелата за терминот во кој се менува